09. Sep 2020

Pievienojies Erasmus – maini dzīvi, domā plašāk!

Erasmus+ ir plašākā un atpazīstamākā apmaiņas programma Eiropā un pasaulē. LU Rīgas Medicīnas koledža jau 15 gadus saviem studentiem piedāvā dalību dažādās Erasmus+ programmas aktivitātēs. Kopumā vairāk kā 200 koledžas studentu ir izmantojuši tieši Erasmus programmas sniegtās iespējas. Visbiežāk koledžas studējošie un nesenie absolventi dodas prakses mobilitātē uz kādu no sadarbības augstskolām vai veselības aprūpes iestādēm Eiropā.

Tavā rīcībā:

• 45+ sadarbības organizācijas (universitātes, koledžas, veselības aprūpes iestādes)
  • 21 Eiropas valsts
  • Prakse/studijas sākot no otrā studiju gada
  • Ieskaitīti kredītpunkti un nokārtota prakse
  • Stipendija un valodas atbalsts
  • Akadēmiskais un administratīvais atbalsts no koordinatora
  • Fantastiska profesionālā pieredze un piedzīvojums

Atceries: Erasmus+ programmas sniegtās iespējas drīkst izmantot, kad ir veiksmīgi pabeigts viens pilns studiju gads; programmā drīkst piedalīties arī gada laikā pēc koledžas absolvēšanas. Sekojot jaunākajām tendencēm, pieejamas būs arī daļēji virtuālas mobilitātes.

Tiekamies info lekcijās vai Erasmus ofisā 215.telpā!