Jaunumi

02. Mai 2018

Priecājamies par mūsu koledžas studentiem, kuri izcili sevi parādīja 9. zinātniskā studentu konferencē “SĀPES”!

Konference norisinājās š.g. 26. aprīlī, Latvijas Universitātes Paula Stradiņa Medicīnas koledžā, Jūrmalā, un to organizēja LU Rīgas Medicīnas koledža un LU P.Stradiņa medicīnas koledža.

Šogad konferencē uzstājās un ar savu pētījumu rezultātiem dalījās 21 students no abām koledžām.

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžu pārstāvēja 16 ! studenti! Paldies mūsu koledžas studentēm: R.Čepanonei, A.Čirkovai, S.Dubkovai, A.Ēķei, K.Ieragai, E.Kaliverai-Neilandei, V.Kļimovai, Ē.Krauzei, E.Kuzmickai, I.Ozolai, Š.D.Ozoliņai, K.Platanovičai, A.Silovai, A.Slišānei, L.Virsniecei un D.Zālītei par ieguldījumu veiktajos pētījumos!

Kā arī pateicamies par ieguldīto darbu un atbalstu studentu pētījumu tapšanā mūsu pasniedzējiem: B.Avotai, D.Brenčai, A.Bukulītei, A.Kauliņai, J.Kuzņecovai, L.Peičai, S.Seimanei, I.Tarelkinai un D.Voitai.

Konferenci atklāja Latvijas Sāpju izpētes Biedrības biedre, SKUS, Dr. Maija Māliņa ar tēmu “Sāpju veidi un ārstēšanas pamatprincipi”.

Konferences laikā klausītāji tika iepazīstināti ar tādiem praktiskajiem pētījumiem kā “Sāpju līmeņa izmaiņas pēc ārstnieciskās masāžas pacientiem ar hroniskām muguras sāpēm”, “Akūtu pēcoperācijas sāpju terapijas pamati”, “Psihosomatiskas sāpes”, “Nemedikamentozās korekcijas metodes muskulo – skeletālo sāpju mazināšanai”, kā arī ar daudziem citiem pētījumiem, ar kuriem iespējams iepazīties konferences programmā.

Ikgadējā studentu zinātniskā konference tiek rīkota ar mērķi nodrošināt pētījumu rezultātu, ideju un domu apmaiņu studentu starpā. Studentu zinātniskā konference notiek kopš 2009. gada.

Sadarbības partneri