23. Okt 2017

Senioru diena

1991. gadā ANO Ģenerālā asambleja izsludinājusi 1. oktobri par Starptautisko veco ļaužu dienu. Kopš 2009. gada Senioru diena oficiāli tiek atzīmēta arī Latvijā.Tās mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību iedzīvotāju novecošanas problēmām, veco ļaužu dzīves grūtībām, vientuļajiem vecajiem cilvēkiem.

2. oktobrī LU Rīgas Medicīnas koledžas studenti devās uz Rīgas sociālās aprūpes centru “Mežciems”, lai tā iemītniekiem radītu svētku sajūtu un padarītu šo dienu īpašu.

Pasākuma mērķis bija iepriecināt RSAC “Mežciems” iemītniekus, rosināt socializēties gan savā starpā, gan arī studentiem.

Šo svētku pēcpusdienu seniori un studenti pavadīja, spēlējot kopā dažādas galda spēles, kā arī dodoties uz boulinga sporta centru “Mēness”.  Pēc aktivitātēm tika veikta arī rezultātu apkopošana un ar diplomiem apbalvoti  pirmo vietu ieguvēji, bet pārējie dalībnieki saņēma atzinības rakstus un kārumus. Pēcpusdienas izskaņā, apspriežot iegūtos iespaidus un pārrunājot dažādas interesējošās tēmas, tika degustēts gards svētku kliņģeris.

LU RMK sirsnīgi sveic visus seniorus, vēlot veselību, dzīvesprieku un enerģiju!