14. Dec 2018

Šī semestra zinošākie ERASMUS studenti dodas mājup!

Svētku noskaņām raisoties, koledža svinīgā un brīvā gaisotnē atvadījās no šī semestra aktīvākajiem un visnotaļ zinošiem Erasmus ārvalstu studentiem, kopīgi pārrunājot prakses laikā iegūto starpvalstu pieredzi un ieteikumiem  nākotnes studentiem.

Kopumā, šajā semestrī, koledžā viesojās astoņi studenti –  māszinību, ārstniecības un masāžas un hidroterapijas programmās, kas savas teorētiskās un praktiskās zināšanas pielietoja darbā ar pacientiem  lielākajās Latvijas veselības aprūpes iestādēs – kā piemēram,  Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā un Veselības centru apvienībā , u.c.

Patiess paldies prakses vadītājiem un iestāžu izglītības daļu koordinatoriem par jau ilggadīgo sadarbību!

(bildē – No University of Pardubice Čehijā- Pavel Novak,Turku University of Applied Sciences,Somija –  Karoliina Brownie un Universitat de Valencia,  Spānijā -Belen Gomez Polo Bayona. Kā arī koledžas ārstniecības un māszinības nodaļas vadītājas – Linda Alondere un Signe Mahere.