17. Feb 2017

Sirds veselības diena

Visu mīlētāju dienā 14. februārī LU Rīgas Medicīnas koledžas studenti piedalījās Sirds veselības dienā –“Vesela sirds – laimīga sirds”, kura tika īstenota kopā ar pacientu biedrību “ParSirdi.lv”, Latvijas Kardiologu biedrību, Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāti, P. Stradiņa medicīnas koledžu un Rīgas 1. medicīnas koledžu.

Sirds veselības dienā LU RMK studenti t/p “Alfa” apmeklētājiem piedāvāja iespēju izmērīt asinsspiedienu un noteikt pulsu, kā arī uzzināt informāciju par sirds veselības profilaksi. Tāpat bija iespējams noteikti ķermeņa masas indeksu, cukura līmeni asinīs un plaušu funkcionālo stāvokli

Akcijas norisinājās arī LU Galvenajā ēkā Raiņa bulv. 19, t/c “Lielupe” Jūrmalā, kā arī t/c “Origo” Rīgā.