Jaunumi

13. Jūn 2017

Starptautiskā labsajūtas diena

10.jūnijā norisinājās “Starptautiskā labsajūtas diena” (Global Wellness Day). Šī diena tika svinēta vairāk nekā 100 pasaules valstīs. Pasākuma mērķis ir aktualizēt informāciju par veselīga dzīvesveida nozīmi, rosināt interesi un vēlēšanos to daudzveidīgi attīstīt.
Par godu “Starptautiskajai labsajūtas dienai” Ķemeru Nacionālajā parkā, pretī bijušajai Ķemeru sanatorijai, un vairākos uzņēmumos Rīgā un Jūrmalā, tika organizētas bezmaksas aktivitātes pieaugušajiem un bērniem.
Šogad “Starptautiskās labsajūtas dienas” centrālais pasākums norisinājās Ķemeru Nacionālajā parkā, pretī bijušajai sanatorijai “Ķemeri”. Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja izbaudīt dažāda veida masāžas, ārstniecisko vingrošanu, jogu, cigun nodarbības, TRX, meistarklases un radošas darbnīcas bērniem un pieaugušajiem, ekskursijas pa Ķemeru centru un apkārtni, gongu skaņu meditācijas, spēles, kā arī citas izklaidējošas, attīstošas un izglītojošas nodarbības.
Pasākums tika filmēts un translēts Stambulas Centrālajā parkā, kur “Starptautiskās labsajūtas dienas” svinēšanā piedalījās vairāk kā 15 000 cilvēki.
Arī šogad nemainīga palikusi “Starptautiskās labsajūtas dienas” devīze – „Viena diena var mainīt visu Tavu dzīvi!”, kā arī tās simbols – rozā aplis ar uzrakstu “Es saku JĀ”. “Starptautiskās labsajūtas dienas” pamatā ir manifests – 7 soļi ceļā uz laimīgu dzīvi. Manifests aicina: 1) dzert vairāk ūdens, 2) doties vienu stundu garā pastaigā, 3) pirkt vietējos ekoloģiskos produktus, 4) neizmantot plastmasas pudeles, 5) izdarīt labu darbu, 6) organizēt ģimenes vakariņas, 7) doties gulēt plkst. 22:00. Tas viss ir pavisam vienkārši un ikvienam pieejami, atliek tikai izvēlēties, kam jūs teiksiet „JĀ”. Šogad īpaša uzmanība tiek veltīta pateicībai, laipnībai un cilvēka laimei.

Sadarbības partneri