18. Mai 2017

Starptautiskā Veselības aprūpes jomas studentu Olimpiāde

Šī gada 16. maijā norisinājās RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas organizētā Starptautiskā Veselības aprūpes jomas studentu Olimpiāde.
Olimpiāde tika organizēta ar mērķi saliedēt veselības aprūpes studentus, kā arī sniegt
studentiem iespēju parādīt savas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas
veselības aprūpē.
      LU Rīgas Medicīnas koledžas komandu olimpiādē pārstāvēja studiju programmas “Māszinības”3. kursa studentes Arta Paula Nuķe un Kristīne Poguda un studiju programmas “Ārstniecība” 3. kursa studenti Alvis Osmanis un Aļona Antanoviča.
   Olimpiādes dalībnieki pārbaudīja savas zināšanas procedūru standartos, pirmās palīdzības sniegšanā, bērna un pieauguša pacienta aprūpē, anatomijā, farmakoloģijā, pacientu drošībā un darba drošībā.
     Olimpiādē 1. vietu ieguva Rīgas 1. medicīnas koledžas komanda “Validus”, 2. vietu ieguva RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas komanda “Ai kā sāp”, bet 3. vietu ieguva Tartu Health Care College komanda “Dream team”.
        Izsakām pateicību LU RMK komandai, lepojamies ar sasniegtajiem rezultātiem!