Jaunumi

04. Mar 2024

Studentes Amandas dalība 5. Eiropas Universitāšu Kausā

Pagājušajā nedēļas nogalē, mūsu koledžas studente Amanda Veikšāne, piedalījās 5. Eiropas Universitāšu Kausā spēka trīscīņas disciplīnā.

Savās otrajās starptautiskajās sacensībās, Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas studente Amanda Veikšāne, startēja sev neierasti zemajā 69 kg kategorijā. Amanda pietupienos pieveica 135 kg (Latvijas junioru rekords), spiešanā guļus 57,5 kg, vilkmē 150 kg (Latvijas junioru un studentu rekords). Summa 342,5 kg. Amanda sacensībās ieguva 8. vietu,12 studenšu konkurencē.

Vaicājot Amandai par to, kā viņai ir veicies pēc viņas pašas domām, Amanda atbild:”Negāja, kā vēlējos. Tika mests strauji nost svars, kas atņēma spēkus. Pietupienos 135kg (jauns LV rekords), spiešana 57,5kg (atpaliekot par 5kg no personīgā rekorda), vilkme 150kg (jauns LV rekords, atpaliekot par 5kg no personīgā rekorda), kā arī, trešo piegājienu 160kg neieskaitīja tehnikas dēļ).”

Amanda par pauerliftinga savienošanu ar mācībām saka šādi:”Trenējos sākumā 5x nedēļā un, atsākoties skolai jeb 2.semestrim, pārgāju uz 4x nedēļā treniņiem. Pamata darba vieta ir NBS, kas prasa 85% no mana laika, tad pārējais laiks ir studijas un laiks arī mācībām mājās jāatrod. Un pa vidu iespiežot 4 treniņus, kā arī pietiekoši labu uzturu, kas man sportā ir nepieciešams – ir traki.”

Amanda ir arī ļoti motivēta, jo par aizņemto ikdienas ritumu atzīst:”Nezinu kā, bet cīnos un tikai daru! Nav laika slinkumam, ja ir uztrenēta augsta pašdisciplīna, tad visu var, ir tikai jādara! Paldies manai skolai par atbalstu un pretimnākšanu!”

Lepojamies ar mūsu studentes Amandas panākumiem Eiropas Universitāšu kausā!❤

 

Avots: Powerlfitings.lv. Reinis Ratnieks- Eiropas studentu čempions un rekordists. 03.03.2024.; Amandas Veikšānes personīgais arhīvs.

Sadarbības partneri