10. Mar 2017

Studentes piedalās Starptautiski zinātniski-praktiskā konferencē

Šā gada 10.martā Lietuvā, Šauļu Valsts koledžas Veselības aprūpes fakultātē notika IV Starptautiskā zinātniski-praktiskā konference “Students. Zinātne. Veselība 2017”.

Konferencē piedalījās Šauļu koledžas Veselības aprūpes fakultātes studenti ar saviem pētījumiem un kvalifikācijas darbiem, kā arī Erasmus programmas studenti no Portugāles, Turcijas un Latvijas.

LU Rīgas Medicīnas koledžu konferencē pārstāvēja studiju programmas “Māszinības” 3. kursa studentes Anta Nasteviča un Aļona Kuzņecova

Konferences dalībniekus priecēja Valsts Šauļu koledžas studenti ar saviem priekšnesumiem, kā arī jaunās paaudzes dejotāji.

Šauļu koledžas vadība bija īpaši priecīga par mūsu koledžas klātbūtni konferencē un nodeva sveicienus koledžas vadībai, norādot, ka nespēj iedomāties nevienu koledžas pasākumu bez LU Rīgas Medicīnas koledžas pārstāvjiem.

Tāpat tika uzsākta sadarbība starp LU Rīgas Medicīnas koledžas studentu pašpārvaldi un Šauļu Valsts koledžas studentu pašpārvaldi.