14. Dec 2016

Studenti organizē Spēļu vakaru Rīgas pilsētas sociālās aprūpes centrā

12. decembrī koledžas studenti viesojās Rīgas pilsētas sociālās aprūpes centrā “Gaiļezers”, lai kopīgi ar aprūpes centra iemītniekiem aizvadītu spēļu vakaru.

Pirms došanās ciemos, studenti rūpīgi gatavojās, paši cepot piparkūkas un gādājot nelielas dāvaniņas aprūpes centra iemītniekiem. Šī apciemojuma laikā studenti vēlējās radīt siltu un ģimenisku atmosfēru, tāpēc studenti nolēma organizēt spēļu vakaru, kura laikā tika aizvadītas priekpilnas sarunas, spēlētas dažādas galda spēles un pasniegtas nelielas, bet pašu gatavotas dāvanas.

Studentu pašpārvaldes vadītāja Baiba Kēla par aizvadīto pasākumu stāsta: “Pavadītais laiks ar sociālās aprūpes centra “Gaiļezers” iemītniekiem bija jautrs un mīļš laiks, jo pozitīvas emocijas bija visa pasākuma garumā. Domāju, ka tā bija lieliska iespējā vēlreiz pārliecināties, ka dažāda vecuma paaudzes lieliski spēj komunicēt un jautri pavadīt laiku. Sakām lielu paldies sociālās aprūpes centra sociālā darba nodaļas vadītājai Ievai Dortānei par mūsu uzņemšanu.”

Studenti aicina ikvienu iedzīvotāju apciemot aprūpes centra iemītniekus!