18. Apr 2019

Studenti piedalās Starptautiskajā studentu konferencē Rumānijā.

No 10.04. – 14.04. LU RMK lektore Evija Levenšteina un studiju programmu “Ārstniecība” un “Masāža un hidroterapija” 2. kursa studenti piedalījās “Medical International Conference for Students” Bukarestē, Rumānijā. Konferencē piedalījās vairāk nekā 2700 dalībnieki no Eiropas un Āzijas

Anda Krūmiņa konferencē uzstājās un prezentēja pētījumu “Stress in medical field workers “, bet Elīza Kuzmicka un Mārtiņš Ikstens konferencē piedalījās ar plakāta prezentācijām “Anxiety in medical field workers” un “Associations between Type D personality and depression in medical field and wellness workers”.

Koledžas pārstāvji konferences laikā papildināja savas zināšanas tādās aizraujošās praktiskās tālākizglītības nodarbībās, kā: “Killer ECG Patterns – Deadly Diagnoses Not To Miss”, “Know your joints: Musculoskeletal Ultrasound” un “SMURD Basic Life Suport”. Lekcijās uzstājās lieliski speciālisti, pārrunājot jaunas idejas un arvien pieaugošajās klīniskās medicīnas un fundamentālo zinātņu tendences pasaulē.