Mācībspēku aktivitātes

15. Feb 2024

Uzzini vairāk par mūsu studiju programmām izstādēs Skola 2024 un L-Universs!

Nākamnedēļ Latvijā notiks divas izglītības izstādes. L-Universs, kas norisināsies divas dienas no 23. līdz 24. februārim. Un Skola 2024 izstāde, kura notiks trīs dienas no 23. līdz 25. februārim. Arī mēs, Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža, piedalīsimies abās šajās izstādēs. Ja vēlies uzzināt vairāk par studijām pie mums, tiekamies izstādēs!

Studiju programmas “Masāža un hidroterapija” zonā varēsi uzzināt visu par masiera profesiju, studijām un iespējām darba tirgū. Uzzināsi par masāžas nozīmi veselības profilaksē un rehabilitācijā. Pastāstīsim ar ko atšķiras studijas LU RMK studiju programmā “Masāža un hidroterapija” no studijām citās koledžās. Savā studiju pieredzē dalīsies studenti un mācībspēki.

Studiju programmas “Ārstniecība” zonā būs iespēja izmēģināt dažus no ārsta palīgu studiju programmā izmantotajiem aprīkojumiem. Uzzini par studijām un iespējām darba tirgū. Pieredzē dalīsies studenti un varēsi uzdot jautājumus programmas vadītājai vai kādam no mācībspēkiem.

Izstādē Skola 2024 apmeklē Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas stendu un:

  • Uzzini vairāk par ārsta palīga, masiera un optometrista asistenta profesiju;
  • Izpēti aprīkojumu un izmēģini daļu no aprīkojuma, kas tiek izmantots studiju procesā;
  • Uzdod jautājumus programmu vadītājiem, studentiem un mācībspēkiem.

L-universs festivālu rīko Latvijas Universitāte (LU). L-Universs divu dienu garumā piedāvās ikvienam interesentam izzināt studiju iespējas, iepazīt LU Akadēmisko centru un iejusties studentu lomā, piedaloties dažādās studiju aktivitātēs. Piedzīvo L-Universs festivālu 2024. gada 23.–24. februārī, abas dienas no plkst. 9.00–18.00, LU Akadēmiskā centra Zinātņu mājā, Jelgavas ielā 3, Rīgā. Ieeja ir bez maksas. Vairāk par festivālu vari uzzināt šeit.

Izstāde Skola 2024 notiks trīs dienas no 23.-25. februārim Ķīpsalas izstāžu hallē. Izstāde pulcēs dažāda vecuma cilvēkus, kuriem ir interese par mācību iespējām Latvijā un ārzemēs. Lai apmeklētu izstādi, ir jāiegādājas ieejas biļete. 23.–24. februārī 10.00–18.00, 25. februārī 10.00–17.00. Vairāk uzzini šeit.

Tiekamies!

 

Sadarbības partneri