04. Nov 2017

Tikšanās ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāvjiem

2. novembrī Rīgas Medicīnas koledžā viesojās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāvji un iepazīstināja studiju programmas “Ārstniecības” studentus ar darba iespējām, kā arī sniedza nelielu ieskatu NMPD ikdienas darbā un neatliekamās medicīniskās palīdzības posmos.

NMPD ir lielākais darba devējs “Ārstniecības” programmas absolventiem, tāpēc ir vērtīgi zināt un redzēt to, kādas ir studentu karjeras iespējas pabeidzot mācības. NMPD pārstāvji papildināja savu prezentāciju ar lielisku iespēju ielūkoties Operatīvajā medicīniskajā transportlīdzeklī, kur studenti varēja iejusties glābēja un palīdzības sniedzēja lomā, realitātē iztēlojoties savu nākotnes profesiju.

Paldies Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāvjiem par vērtīgo prezentāciju un sadarbību!