Jaunumi

29. Nov 2019

Tradīcija turpinās – aizritējis 2. akadēmiskais lasījums “100 minūtes zinātnei”

Turpinot pagājušajā gadā iesākto tradīciju, 28. novembrī norisinājās otrais akadēmiskais lasījums “100 minūtes zinātnei”, kurš tika īstenots par godu Latvijas Universitātes 100. gadadienai un koledžas 39. dzimšanas dienai.

Pasākumu atklāja lektore Anda Kauliņa ar lasījumu “Dzīvot ar prieku”, kurā stāstīja par pozitīvu skatījumu uz dzīvi un profesionālajiem izaicinājumiem.

Raivis Davidsons savā lasījumā kolēģiem atklāja latgaļu plašās sirds noslēpumus, stāstījumu sākot ar Latgales priekšpilsētas vēsturi un turpinot ar nozīmīgiem apskates objektiem un kulinārijas vēsturiskā mantojuma izklāstu.

Lasījumā “Veselīgs ēdiens veselīgai dzīvei” Dr. med. Daiga Šantare stāstīja par veselīga dzīvesveida pamatprincipiem un par gaļas, sāls un cukura ietekmi uz organismu. Kā arī sniedza informāciju par PVO ieteikumiem veselīga uztura jautājumos.

Pēc lasījumiem koledžas direktore pasniedza Latvijas Universitātes rektora atzinības rakstus ilggadējiem koledžas darbiniekiem un koledžas pateicības rakstus par atbildīgu un godprātīgu attieksmi pret darbu.

Arī koledžas direktore Astra Bukulīte saņēma LU rektora atzinības rakstu par ieguldījumu koledžas attīstības veicināšanā.

Sadarbības partneri