Jaunumi

22. Mai 2017

Veselības festivāls Helsus 2017

No 20. līdz 21. maijam LU Rīgas Medicīnas koledža piedalījās festivālā Helsus, kurš šogad norisinājās Jelgavā, Pasta salā.

LU RMK festivāla Helsus piedalījās pirmo reizi un šogad atradāmies Veselības dārzā. Divu dienu garumā apmeklētājiem  stendā bija iespējams veikt asinsspiediena mērījumus, noteikt cukura līmeni asinīs, savu pulsu, kā arī noteikt ķermeņa masas indeksu. Stendā bija iespējams izbaudīt arī apkakles masāžu un saņemt bezmaksas individuālās konsultācijas par sirds asinsvadu trenētību un pulsa kontroles iespējām.

Festivālā Helsus ir apkopotas dažādas sfēras caur kurām cilvēks var pilnveidoties, dzīvot apzinātāk. Festivāls sevī ietvēra septiņus dārzus: Veselība, Vide, Uzturs, Dvēsele, Sevis izziņa, Bērni, Fiziskās prakses. Katrā no dārziem darbojās 10 – 13 meistari, praktiķi vai organizācijas.
Festivāla apmeklētājiem bija iespēja izmēģināt dažādas fiziskas prakses, kā, piemēram, joga, mandalu deja, klausīties dažādas Helsus meistaru lekcijas, piemēram, Prof. A.Danilāns stāstīja par veselīgu uzturu un dzīvesveidu. Konsultēties un piedalīties dažādās sevis izziņas nodarbībās un konsultācijās.

Festivāls ir veltīts Ķermenim, Dvēselei, Veselībai un vērsts uz cilvēka pašizziņu, pasaules izziņu, apziņas paplašināšanu, veselīgu un apzinātu dzīvošanu.

Sadarbības partneri