Jaunumi

27. Okt 2016

5. Starptautiskā zinātniskā konference

LU Rīgas Medicīnas koledža, sadarbībā ar Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju 27. oktobrī atklāja jau 5.starptautisko zinātnisko konferenci “Aktualitātes veselības aprūpes izglītības pilnveidē: mūsdienas un nākotne” vienkopus pulcējot akadēmiķus, zinātniekus un nozares speciālistus ar kopēju mērķi – dalīties pētījumu pieredzē veselības zinātņu jomā. 

Konferences plenārsēdi atklāja LU Rīgas Medicīnas koledžas direktore Astra Bukulīte, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas rektora vietniece inovāciju un pētniecības jautājumos Zenta Anspoka, LU Prorektors eksakto, dzīvības un medicīnas zinātņu jomā Valdis Segliņš, LU Medicīnas fakultātes dekāns Valdis Folkmanis, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktore Sarmīte Villere. 

Spilgtākie konferences dalībnieki bija Helga Bragadóttir, PhD (University of Iceland), Marcus Stück, PhD (DPFA-Uni Germany), kā arī Austrijas Private University College of Education of the Diocese of Linz pasniedzējs Hans Schachl, PhD un Čehu kolēģe Petra Mandysova, PhD, kas pārstāv University of Pardubice.

Konferencē tika aplūkotas tādas tēmas kā tradicionālā un inovatīvā pieeja veselības aprūpei un izglītībai, studiju un zinātniskās darbības integrācija veselības aprūpē: teorijā un praksē, mūžizglītības attīstība tirgus ekonomikas apstākļos kā arī transkulturālā veselības aprūpe.

Ar konferences programmu var iepazīties šeit

Konferences organizācijas komiteja

Konferences zinātniskā komiteja

 

 

Sadarbības partneri