31. Okt 2017

Noslēdzies LU Rīgas Medicīnas Koledžas studentu un pasniedzēju kopējo pētījumu Zinātniski praktiskais seminārs.

Noslēdzies LU  Rīgas Medicīnas Koledžas studentu un pasniedzēju kopējo pētījumu Zinātniski praktiskais seminārs.

1. oktobrī notika jau piektais Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas Koledžas studentu un pasniedzēju kopējo pētījumu Zinātniski praktiskais seminārs. Semināra mērķis bija sniegt ieskatu koledžas pētījumu virzienos, kā arī studentiem noklausīties iepriekšējā mācību gada labāko kvalifikācijas darbu prezentācijas un izprast būtiskākos momentus un risinājumus kvalifikācijas darbu izstrādes procesā. Klausītāji tika iepazīstināti arī ar Erasmus+ pieredzi un iespējām piedalīties apmaiņas programmā.  Kopumā tika nolasīti 12 referāti, kā arī ar savu universitāti iepazīstināja Erasmus + apmaiņas studente A. Gregorio Alcaide no Valencijas universitātes Spānijā, kura patreiz viesojās Latvijā. Seminārā piedalījās vairāk kā 70 dalībnieki, bija interesantas diskusijas un jautājumi. Paldies referentiem, pasniedzējiem un semināra dalībniekiem par radošo un  draudzīgo atmosfēru, kā arī jautājumiem un diskusijām.