Studentiem

 

Lekciju saraksti

Iepazīties ar Studiju programmu lekciju sarakstiem iespējams šeit

Studiju kalendārais grafiks

Aicinām iepazīties ar 2020./2021. akadēmiskā studiju gada kalendāro grafiku.

E-studijas

Šī īpašā E-vieta ir paredzēta, lai nodrošinātu studentus ar visiem nepieciešamajiem materiāliem un sekmju vērtējumiem sekmīgai lekciju norisei! Neskaidrību vai jautājumu gadījumā, lūdzu vērsties studiju daļā pie savas programmas vadītāja.

Iespējas dalībai starptautiskajās programmās

Studenti ir aicināti pieteikties Erasmus+ un Nordplus apmaiņas programmās, kā arī piedalīties Nordplus augstskolu tīklu ietvaros organizētos intensīvajos kursos. Plašāka informācija par apmaiņas programmām lasiet šeit.

Studentu apliecība

ISIC Studentu karte ir starptautiski atzīts studenta statusa apstiprinošs identifikācijas dokuments, kas reizē ir arī vienotā lasītāja karte, atlaižu karte un Swedbank norēķinu karte. Par ISIC kartes priekšrocībām lasiet šeit.

Lai izgatavotu Swedbank ISIC Studentu karti, studentus aicinām griezties Swedbank filiālē, līdzi ņemot izziņu no LU Rīgas Medicīnas koledžas, personu apliecinošu dokumentu un fotogrāfiju (3 x 3.5 cm). Vairāk lasiet šeit.
Saņemot karti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Lai izgatavotu citu ISIC Studentu karti, pirmā kursa studentus aicinām griezties ISIC birojā, līdzi ņemot izziņu no LU Rīgas Medicīnas koledžas, personu apliecinošu dokumentu un fotogrāfiju (3 x 3.5 cm). Saņemot karti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Studiju un studējošo kredīts

LU RMK studentiem ir iespēja pieteikties studiju un studējošam kredītam, sīkāku informāciju lūdzu skatieties šeit

Sekojiet informācijai LU RMK mājas lapā un uz ziņojuma stendiem!

 

Lai veiksmīgs studiju gads!
Jūsu LU Rīgas Medicīnas koledža

 

 

 

 

 

Sadarbības partneri