Jaunumi

29. Apr 2019

Aizvadīta LU RMK “Starptautiskā nedēļa”

LU Rīgas Medicīnas koledžas no 23.aprīļa līdz 25. aprīlim norisinājās “Starptautiskā nedēļa”, kura bija nozīmīga ar I Starptautiskās studentu konferences “Make Health Happen” atklāšanu un ES finansēta starptautiska projekta “Simulācijas pedagoģija praktiskās ētikas apguvē veselības aprūpē” simulāciju demonstrējumiem.

“Starptautiskās nedēļas” ietvaros LU Rīgas Medicīnas koledžā viesojās  pārstāvji no vairākām dalībvalstīm – Īslandes, Somijas, Rumānijas, Spānijas, Beļģijas, Lietuvas, Čehijas, Grieķijas un Latvijas.

 23. aprīlī norisinājās ES finansētā projekta “Simulācijas pedagoģija praktiskās ētikas apguvē veselības aprūpē ” (SimE) simulāciju izspēle un analizēšana. Simulācijas vadīja ar ilggadēju pieredzi apveltītas lektores no Turku University of Applied Sciences( Somija) – Teija Franck un Kati Kulju. 

Turpinot ievirzi inovāciju un zinātnes attīstībā starptautiskā vidē – 24. aprīlī, LU RMK rīkoja I Starptautisko studentu pētījumu konferenci “Make Health Happen”. Konferences laikā priekšlasījumus sniegs medicīnas nozares profesionāļi – profesores Teija Franck no Somijas, Milan Chang Gudjonsson no Īslandes un Aija Kļaviņa no Latvijas.

 “Starptautiskā nedēļa” koledžā tiek rīkota vairākas reizes gadā un tās mērķis ir pilnveidot medicīnas studentu zināšanas un prasmes veselības aprūpes nozarē, pilnveidot starptautiskās attiecības, kā arī dalīties ar iepriekšgūto pieredzi starptautiskā līmenī.

 

Sadarbības partneri